© 2012 Tüm hakları saklıdır. Orcan İş Güvenliği Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti.
LIGHTNING
Mükemmel tutunan ve her türlü yüz şekline uyarlanabilir 8-puan esnek polarize camlı gözlükler. Onları öne çıkaran yalnızca sportif tasarımları değil, aynı zamanda conforlu hafiflikleri ve esnek dizaylarıdır. Polikarbon çerçeve çok daha iyi mekanik dayanıklılık sağlar, buğuyu ve iç ısıyı engellemek için havalandırma kanalları ile tasarlanmıştır. Sapların parçaları ve burunluklar mükemmel konfor sağlayan yumuşak malzemeden üretilmiştir.

Ambalaj:
Her kutuda tek paketlenmiş 10 gözlük seti
ARMEX
Geniş görüş açısına sahip 8-puan esnek gözlükler. Onları öne çıkaran yalnızca sportif tasarımları değil, aynı zamanda konforlu hafiflikleridir. Gözlük camını tamamen kaplayan naylon çerçeve ve kavrayan yapı. Harika konfor sağlayan yumuşak sap uçları ve ayarlanabilir burunluk malzemesi.

Ambalaj: Her kutuda tek paketlenmiş 10 gözlük seti
SHARPEN
Konforlu haiflik ve geniş koruma özelliğinde, 7-puan esnek tek parça camdan oluşan gözlükler. Uzun süreli kullanımda dahi mükemmel konfor sağlayan yumuşak sap uçları ve ayarlanabilir burunluk malzemesi.

Ambalaj : Her kutuda tek paketlenmiş 10 gözlük seti
WIDEN
Konforlu hafiflik ve geniş koruma özelliğinde, 6-puan esnek tek parça camdan oluşan gözlükler. Yan koruma dahi sağlayan çok geniş gözlük camı. Yüze mükemmel tutuş da sağlayan, harika darbe emici yumuşak kaş koruyuculu polikarbonat çerçeve. Mükemmel konfor sağlayan yumuşak sap uçları ve ayarlanabilir burunluk malzemesi.

Ambalajt: Her kutuda tek paketlenmiş 10 gözlük seti
KAŞ KORUYUCU

Yumuşaklığı sayesinde gözlükleri daha konforlu kılar ve yüksek hızlı parçacık darbelerine karşı veya kazalara ve alın darbelerine karşı kullanıcıya mükemmel koruma sağlar.
Bu bölüm sportif, kavrayan ve son derece göz alıcı tasarımlarda modellerden oluşur. Çerçevelerin hafifliği, gözlük saplarının ve yumuşak burunlukların sunduğu konfor, onları her türlü faaliyete hatta boş zamanlar için bile uygun kılar.
GÖZLÜKLER
SPORLAR