© 2012 Tüm hakları saklıdır. Orcan İş Güvenliği Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti.
AIR FREE FFP1
Çift kat kadife / süngerden yapılmış iç burun parçası ile tas şeklinde FFP1 maske, metal kaplı dış burun parçası, nemli ortamlarda mükemmel tutunma, lateks ve PVC içermez.

Koli: 20 Ad. x 10 Kutu = 200 Ad.
AIR FREE FFP1 V
Solunum vanalı, çift kat kadife / süngerden yapılmış iç burun parçası ile tas şeklinde FFP1 maske, metal kaplı dış burun parçası, nemli ortamlarda mükemmel tutunma, lateks ve PVC içermez.

Koli: 12 Ad. x 10 Kutu = 120 Ad.
AIR FREE FFP2
Çift kat kadife / süngerden yapılmış iç burun parçası ile tas şeklinde FFP2 maske, metal kaplı dış burun parçası, nemli ortamlarda mükemmel tutunma, lateks ve PVC içermez.

Koli: 20 Ad. x 10 Kutu = 200 Ad.
AIR FREE FFP2 V
Solunum vanalı, çift kat kadife / süngerden yapılmış iç burun parçası ile tas şeklinde FFP2 V maske, metal kaplı dış burun parçası, nemli ortamlarda mükemmel tutunma, lateks ve PVC içermez.

Koli: 20 Ad. x 10 Kutu = 200 Ad.

AIR FREE FFP3 V
Solunum vanalı, tas şeklinde FFP3 maske, tüm kenarlar boyunca çift kat kadife / süngerden yapılmış iç kapatıcı astar. Ayarlanabilir elastik bantlar, metal kaplı dış burun parçası, nemli ortamlarda mükemmel tutunma, lateks ve PVC içermez.

Koli: 5 Ad. x 10 Kutu = 50 Ad.
İç burun parçası çift kat kadife / süngerden yapılmış katlanabilir FFP1 maskesi, metal kaplı dış burun parçası, nemli ortamlarda mükemmel tutunma, lateks ve PVC içermez.

Koli: 20 Ad. x 10 Kutu = 200 Ad.
AIR SLIM FFP1
AIR SLIM FFP1 V
İç burun parçası çift kat kadife / süngerden yapılmış, solunum vanası ile katlanabilir FFP1 maskesi, metal kaplı dış burun parçası, nemli ortamlarda mükemmel tutunma, lateks ve PVC içermez.

Koli: 12 Ad. x 10 Kutu = 120 Ad.

AIR SLIM FFP2
İç burun parçası çift kat kadife / süngerden yapılmış katlanabilir FFP2 maskesi, metal kaplı dış burun parçası, nemli ortamlarda mükemmel tutunma, lateks ve PVC içermez.

Koli: 20 Ad. x 10 Kutu = 200 Ad.

AIR SLIM FFP2 V
İç burun parçası çift kat kadife / süngerden yapılmış, solunum vanası ile katlanabilir FFP2 maskesi, metal kaplı dış burun parçası, nemli ortamlarda mükemmel tutunma, lateks ve PVC içermez.

Koli: 12 Ad. x 10 Kutu = 120 Ad.