© 2012 Tüm hakları saklıdır. Orcan İş Güvenliği Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti.
SHIELD-EFFECT KAYNAK
Özel formu sayesinde yan, üst ve alt bölge koruması sağlayan , 6-puan esnek tek parça gözlük camından oluşan gözlükler. Yüze mükemmel adapte edilebilmesini sağlayan, hem uzunluk hem açısı ayarlanabilir gözlük sapları. Sap parçaları ve ayarlanabilir burunluk yumuşak ve mükemmel konfor sağlayan malzemeden yapılmıştır.

Ambalaj: Her kutuda tek paketlenmiş 10 gözlük seti
COVERTECH KAYNAK
6-puan esnek camlı gözlükler. Kaplayan yapısıyla üst, alt ve yan bölgelerde yüksek koruma sağlar. Yan havalandırma sistemi. Yüze mükemmel adapte edilebilmesini sağlayan, hem uzunluk hem açısı ayarlanabilir gözlük sapları. Sap parçaları ve ayarlanabilir burunluk yumaşak ve mükemmel konfor sağlayan malzemeden yapılmıştır.

Ambalaj: Her kutuda tek paketlenmiş 10 gözlük seti
EN-169 şartlarına uygun, kaynak işlemi sırasında gerekli korumayı sağlayan modeller. Hem uzunluk hem açı ayarlı gözlük sapları dahil ayar çeşitliliği ve sap uçlarının yumuşaklığı bu modelleri uzun süreli kullanımdan sonra bile konforlu kılar.
GÖZLÜKLER
KAYNAKÇI
Numaralı gözlüklerle beraber kullanılabilir, geniş görüş açılı gözlükler yüze mükemmel uyumluluk için hem uzunluğu hem açısı ayarlanabilir gözlük sapları. Sap uçları kusursuz konfor sağlayan yumuşak malzemeden yapılmıştır.

Ambalaj: Her kutuda tek paketlenmiş 10 gözlük seti
OVERPRO KAYNAK