© 2012 Tüm hakları saklıdır. Orcan İş Güvenliği Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti.
CASING
Çerçeve üzerindeki küçük delikler ayesinde buğulanmayı önleyen havalandırma sistemli koruma gözlükleri. Darbelere, ham toza, eriğik metal sıçramalarına ve sıcak katı cisim delmelerine karşı yüksek koruma.Numaralı gözlüklerle ve COFRA modelleri Pioneer ve Starter toz maskeleri ile kullanıma uygun.Polikarbonat gözlük camı ve yüze maksimum uyum için ayarlanabilir esnek kafa bandı. Maksimum koruma için hesaplı çözüm.

Ambalaj: Her kutuda tek paketlenmiş 10 gözlük seti
SOFYTOUCH
Arttırılmış konfor için yüzün tamamına yayılan büyük destek bölgesi ile yumuşak PVC koruma gözlükleri. Aerodinamik yapı , pürüzsüz görüntü için polikarbonat 5-puan esnek gözlük camı. Numaralı gözlüklerle ve COFRA modelleri Pioneer ve Starter toz maskeleri ile kullanıma uygun. Darbelere , sıvı damlamalarına, ham toza eriğik metal sıçramalarına ve sıcak katı cisim delmelerine karşı yüksek seviye koruma. Yüze maksimum adapte edilebilirlik için kemer sistemi ve dönebilen mekanizma sayesinde kolayca ayarlnabilir geniş esnek kafa bandı (25mm).

Ambalaj: Her kutuda tek paketlenmiş 5 gözlük seti
Bu modeller mükemmel ergonomiye sahip koruma gözlükleridir; kullanılan malzemeler ve elastik kafa bandı özellikle konforlu hale getirir. Yüksek hızlı parçacık çarpmalarına karşı mükemmel mekanik mekanik dayanıklılık. Büyük toz parçacıklarına, eriğik metal sıçramalarına, sıcak katı cisim delmelerine ve bazı modellerde, sıvı damlalarına karşı koruma.
GÖZLÜKLER
GOGGLE
SOFYTOUCH-V
Arttırılmış konfor için yüzün tamamına yayılan büyük destek bölgesi ile yumuşak PVC koruma gözlükleri. Aerodinamik yapı , pürüzsüz görüntü için polikarbonat 5-puan esnek gözlük camı.
Çerçevenin hem üst hem alt kısımlardaki küçük delikler sayesinde buğulanmayı önleyen havalandırma sistemi.
Numaralı gözlüklerle ve COFRA modelleri Pioneer ve Starter toz maskeleri ile kullanıma uygun. Darbelere , sıvı damlamalarına, ham toza eriğik metal sıçramalarına ve sıcak katı cisim delmelerine karşı yüksek seviye koruma. Yüze maksimum adapte edilebilirlik için kemer sistemi ve dönebilen mekanizma sayesinde kolayca ayarlnabilir geniş esnek kafa bandı (25mm).

Ambalaj: Her kutuda tek paketlenmiş 5 gözlük seti