© 2012 Tüm hakları saklıdır. Orcan İş Güvenliği Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti.
ROTEXTEN
Görüntüyü bozmazdan yüksek optik kalite garanti eden, 9-puan esnek tek parça gözlük camından oluşan gözlükler. Gözlere maksimum koruma sağlayan çok geniş gözlük camı.Uzunluk ve açı derecesi ayarlanabilir gözlük sapları sayesinde yüze adapte edilebilirliği harika gözlükler. Yumuşak malzemeden yapılmış sap uçlarıyla ve ayarlanabilir burunluğuyla naylon çerçeve benzersiz konfor sağlar.

Ambalaj: Her kutuda tek paketlenmiş 10 gözlük seti
WAVY
Görüntüyü bozmadan yüksek optik kalite garanti eden, 9-puan esnek tek parça gözlük camından oluşan gözlükler. Uzunluk ayarlama sistemi saplar ve naylon çerçeve, yüze daha iyi adapte edilebilirlik sağlar. Yumuşak ve konforlu malzemeden yapılmış burunluk.

Ambalaj: Her kutuda tek paketlenmiş 10 gözlük seti
GÖZLÜKLER
FONKSİYONEL
Bu bölüm olsaı eklentilerin çeşitliliğinin sağladığı mükemmel ergonomideki gölüklerden oluşur. Yumuşak, konforlu sap uçları ve burunluklarla donanmış, hem uzunluğu ayarlanabilir saplı çerçeve.
SHIELD-EFFECT
Özel formu sayesinde yan, üst ve alt bölge koruması sağlayan, 6-puan esnek tek parça gözlük camından oluşan gözlükler.
Yüze mükemmel adapte edilebilmesini sağlayan, hem uzunluk hem açısı ayarlanabilir gözlük sapları. Sap parçaları ve ayarlanabilir burunluk yumuşak ve mükemmel konfor sağlayan malzemeden yapılmıştır.

Ambalaj: Her kutuda tek paketlenmiş 10 gözlük seti